NHO Logistikk & Transport

Innhold

Styret

Fra venstre: Are Kjensli (Adm. direktør NHO LT), Leif Jarle Christensen (DSV Road AS), Elisabeth Gjølme (Posten/Bring), Vidar Karlsen (DFDS Logistics AS), Anita Graff (KGH Customs Services AS), Geir Flatekvaal (Schenker AS), Ole A. Hagen (PostNord AS), Jan Håvard Hatteland (FREJA Transport & Logistics AS), Helge Otto Mathisen (Color Line AS), Erik Røhne (CargoNet AS), Leif Sagen (Meyership AS). Disse var ikke tilstede da bildet ble tatt: Mona Juell (Kuehne + Nagel AS), Terje Aarbog (DHL Express AS).

Styre 2018/2019

Styreleder
Terje Aarbog, DHL Express
terje.aarbog@dhl.com

Nestledere
Anita Graff, KGH Customs
anita.graff@kghcustoms.com

Leif Olav Sagen, Meyership
leif.sagen@meyership.no

Styremedlemmer

Leif Jarle Christensen, DSV Road AS
leif.jarle.christensen@no.dsv.com

Geir Flatekvål, Schenker AS                 
 
geir.flatekvaal@dbschenker.com

Elisabeth Hegg Gjølme, Bring/Posten Norge AS
 
elisabeth.gjolme@posten.no

Ole Andreas Hagen, PostNord AS
ole.hagen@postnord.com

Jan Håvard Hatteland, FREJA Transport & Logistics AS
 
jhh@freja.com

Vidar Karlsen, DFDS Logistics AS
 
vidar.karlsen@dfds.com

Helge Otto Mathisen, Color Line AS
helge.otto.mathiesen@colorline.no

Erik Røhne, CargoNet AS
erik.rohne@cargonet.no

Mona Juell, Kuehne + Nagel AS
mona.juell@kuehne-nagel.com

Meld meg på nyhetsbrev

Meld meg på nyhetsbrev

Avmeldingen er mottatt!

Din epost:

 

Meld deg på 1 nyhetsbrev: