NHO Logistikk & Transport

Innhold

Styret

Fra venstre: Nestleder Ole Hagen og Styreleder Knut Eriksmoen fotografert rett etter generalforsamlingen 8. mai 2020

Styret 2020/21

Styreleder
Knut Eriksmoen, Schenker AS
knut.eriksmoen@dbschenker.com

Nestleder

Ole Andreas Hagen, PostNord AS
ole.hagen@postnord.com

Styremedlemmer

Leif Jarle Christensen, DSV Road AS
leif.jarle.christensen@no.dsv.com

Leif Olav Sagen, Meyership
leif.sagen@meyership.no

Jan Håvard Hatteland, FREJA Transport & Logistics AS
 
jhh@freja.com

Erik Røhne, CargoNet AS
erik.rohne@cargonet.no

Mona Juell, DHL Global Forwarding AS
mona.juell@dhl.com

Terje Aarbog, DHL Express AS
terje.aarbog@dhl.com

Erik Mørck, Accelerator AS
erik@accelerator.no

Gøran Andreassen, Bring AS
goran.andreassen@bring.com

Gerdt Meyer, Greencarrier Shipping & Logistics AS
gerdt.meyer@greencarrier.no

Meld meg på nyhetsbrev

Meld meg på nyhetsbrev

Avmeldingen er mottatt!

Din epost:

 

Meld deg på 1 nyhetsbrev: