NHO Logistikk & Transport

Innhold

Styret

Fra den digitale generalforsamlingen 7. mai 2021. Foto: Silje Vhile Braaten

Styret 2021/22

Styreleder
Knut Eriksmoen, Schenker AS
knut.eriksmoen@dbschenker.com

Nestledere
Mona Juell, DHL Global Forwarding AS
mona.juell@dhl.com

Leif Olav Sagen, Meyership
leif.sagen@meyership.no

Styremedlemmer

Leif Jarle Christensen, DSV Road AS
leif.jarle.christensen@no.dsv.com

Terje Aarbog, DHL Express AS
terje.aarbog@dhl.com

Erik Mørck, Accelerator AS
erik@accelerator.no

Gøran Andreassen, Bring AS
goran.andreassen@bring.com

Gerdt Meyer, Greencarrier Shipping & Logistics AS
gerdt.meyer@greencarrier.no

Mariann Lohne Simonsen, Kuehne + Nagel AS
mariann.lohne@kuehne-nagel.com

Stig Hågenstad, PostNord
stig.hagenstad@postnord.com

Hilde Pedersen, NorLines AS
hilde.pedersen@norlines.no

Carl Fredrik Karlsen, CargoNet AS
carl.fredrik.karlsen@cargonet.no

Meld meg på nyhetsbrev

Meld meg på nyhetsbrev

Avmeldingen er mottatt!

Din epost:

 

Meld deg på 1 nyhetsbrev: